Znakowanie

Dla tych, którzy chcą, aby torby nabrały elegancji, oferujemy jako producent i dostawca kilka metod znakowania.

Należ do nich: sitodruk, transfer sitodrukowy, transfer cyforwy oraz transfer flex. Technikę znakowania dostosowywujemy do materiału z którego została wykonana torba, plecack czy też worek. Wszystko to z dbałością o szczegóły, aby nadruk był w pełni czytelny oraz jak najbardziej widoczny. Pod uwagę bierzemy oczywiście również indywidualne preferencje naszych klientów, aby w jak największym stopniu odwzorować pomysł klienta.

Grafika, logo firmy, hasła reklamowe czy jakikolwiek inny tekst sprawią, że Twoja torba podręczna czy jakakolwiek inna, oprócz zastostowania praktycznego zadba skutecznie o reklamę Twojej firmy.

Poniżej przedstawiamy możliwe metody znakowania.

SITODRUK

Sitodruk jest bardzo powszechną i popularną formą druku. Jak sama nazwa wskazuje podstawowym elementem jest sito z siatką, które odgrywa w tej technice druku najważniejszą role. Następnie tworzony jest szablon, który odpowiedzialny jest za nieprzepuszczanie farby w miejscach niezadrukowywanych. Farba bowiem przeniknie tylko i wyłącznie w niezakryte przez szablon miejsca, dzięki czemu możemy stworzyć wydruk każdego rozmiaru z niebywałą szczegółowością oraz co najważniejsze zachowana przy tym jest bardzo wysoka jakość druku.

TRANSFER SITODRUKOWY

Jest to metoda znakowania nieco zbliżona do sitodruku bezpośredniego. Różnica polega jednak na tym, że sama farba nie jest nanoszona bezpośrednio na materiał, a na papier silikonowy lub na folię. Następnie na farbę nakładany jest klej, Nasuwa się jednak pytanie, po co w takim razie drukować na papierze, by później i tak ostatecznie przenieść transfer za pomocą wygrzewania na materiał ? Sitodruk bezpośredni nie zawsze możliwy jest do wykonania w trudno dostępnych miejscach np. na gotowych produktach, którymi mogą być plecaki czy też torby.

TRANSFER FLEX

Transfer flex jest jedną z najbardziej popularnych pod względem wytrzymałości i trwałości metod wytwarzania nadruków. Polega ona głównie na wycięciu za pomocą plotera tnącego wzoru z foli. W naszej ofercie posiadamy folie flex, flock, odblaskowe, fluoroscencyjne i inne. W następnym kroku wygrzewamy wcześniej wyciętą folię za pomocą prasy transferowej. Dzięki możliwości zastosowania folli o różnej strukturze i wzorach otrzymujemy bardzo ciekawy efekt. Jako jedna z niewielu metod pozwala na wykonanie transferów odblaskowych.

DTF

Najnowsza technika DTF to w rozwinięciu Direct to film. Metoda charakteryzująca się niezwykłą jakością i trwałością. Pierwszym krokiem jest umieszczenie znaku graficznego na specjalnej folii, następnie wygrzewanie folii i przenoszenie na produkt za pomocą prasy przemysłowej. Sprawdzi się w zamówieniach dotyczących średnich i dużych nakładów znakowania w wielu kolorach. Technikę DTF można stosować na odzieży oraz na torbach bawełnianych.