TORBY ZAKUPOWE PAPIEROWE

Zmieniające się europejskie przepisy dotyczące ekologii wpływają na stopniowe odchodzenie od plastikowych opakowań, toreb na rzecz tych biodegradowalnych oraz ekologicznych.

Jako świadomi producenci wychodzimy Wam klientom naprzeciw i rozszerzamy gamę oferowanych przez nas toreb o te bardziej przyjazne naturze, mianowicie ekologiczne torby papierowe. Dodatkowo, aby zmaksymalizować korzyść dla środowiska jaką niesie wprowadzenie toreb papierowych na rynek postanowiliśmy również do naszej oferty dodać torby papierowe wykonane bezpośrednio z odzyskanego papieru powstałego w wyniku recyklingu.

Torby papierowe stają się coraz bardziej powszechne ze względu na ich szerokie zastosowanie, możliwość wielokrotnego użytku, a co najważniejsze są one w pełni biodegradowalne i ekologiczne.

W skład naszej oferty wchodzą torby papierowe z uchwytem skręcanym, płaskim i bez uchwytu tz torby klockowe.

Korzystanie z papierowych toreb stawia nas użytkowników po dobrej stronie w walce z zanieczyszczeniami naszej planety. Pokazuje, że nie jest nam obojętny los naszego wspólnego domu.

Oczywiście torby papierowe niosą również inne pozytywne aspekty. Zawsze możemy umieścić na nich logo Twojej firmy, chwytający za serce slogan czy też każdą inną grafikę. Dzięki temu torba papierowa stanie się modnym dodatkiem jak i również gadżetem reklamowym.

Przy mniejszych nakładach nadruk wykonujemy na gotowych torbach metodą sitodrukową. Przy większych nakładach torby drukujemy z roli z nadrukiem flexo. Przy dużych nakładach prosimy o kontakt w celu wyceny indywidualnej.

Zapraszamy do współpracy i do bycia EKO

FILTRY
RODZAJ PAPIERU
RODZAJ UCHWYTU
Wyczyść filtry
Wczytywanie...

Wyświetlanie 1–16 z 62 wyników